سیستم گرمایش تابشی چگونه کار می کند؟

 • -

سیستم گرمایش تابشی چگونه کار می کند؟

بخاری تابشی برقی – کارکرد و تفاوت با سایر سیستمهای گرمایشی:

بیشتر بخاری های مادون قرمز از پروپان، گاز طبیعی و یا گازوییل استفاده می کنند. دمای گرم تولید شده توسط سوزاندن سوخت درون مشعل دستگاه، موجب گرم شدنیک سطح لوله فولادی (بخاری لوله) ویا سطح سرامیکی (بخاری درخشان) می شود. سپس گرما از این سطح به شکل انرژی تابشی مادون قرمز منتشر می شود. بازتابنده ها، انرژی تابشی مادون قرمز را به سمت پایین هدایت می کنند تا کف و اشیاء زیر آن را گرم کند.

بخاری های تابشی برقی:

ساختمان­هایی که با استفاده از سیستم بخاری گرمایش تابشی گرم می شوند به شما کمک می کند 50 -30 درصد در هزینه های مصرفی برای گرمایش ساختمان صرفه جویی کنید. زیرا سیستم های گرمایش تابشی با ارائه گرمای متمرکز در محل هایی که نیاز به گرمایش دارند کمک می کنند تا کل هوای داخل ساختمان را که نیازی به گرم کردن آن نداریم،گرم نکنیم.

هیتر ها و بخاری گرمایش تابشی، اجسام، ماشین آلات و افرادی را که در شعاع تشعشع آن قرار دارن را گرم می کند. تشعشات فرو سرخ تبدیل به گرما می شوند و در افراد احساس راحتی دمایی ایجاد می کند. با استفاده از این روش هوای موجود در سالن گرم نمی شود و در نتیجه بهره وری از انرژی در این روش بطور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. به عنوان مثال در یک سالن صنعتی که افراد در منطقه مشخصی فعالیت می کنند استفاده از سیستم گرمایش تابشی می تواند بسیار کار آمد باشد زیرا با استفاده از این سیستم تنها محل فعالیت و تردد افراد را گرم می نماییم و سایر قسمت های سالن و همچنین حجم هوای موجود در سالن گرم نمی شود.

بخاری های تابشی برقی کارآیی بالایی برای گرم کردن مناطقی که درب ها اغلب باز و بسته می شود، مانند بارانداز ها دارند. در این نوع فضاها، هوای گرم در فضا به سرعت به سمت خارج فرار می کند، اما بخاری تابشی،می تواند گرمای مطلوب را فراهم کند به دلیل این که کف گرمای تابشی ساطع شده از بخاری تابشی سقفی را جذب و نگهداری می کند و هنگامی که یک درب باز می شود، کمی از آن را از دست می دهد.


خدمات ما در یک نگاه :

مرکز سیستم گرمایش تابشی در موارد زیر آماده خدمات رسانی میباشد:

1- فروش و نصب انواع سیستم های گرمایشی تابشی از جمله فن تاب گرما ، سیستم گرمایشی پرتو و آذر با بهترین قیمت و خدمات منظم و دقیق پس از فروش

2- ارائه مشاوره در زمینه سیستم های گرمایشی موارد :

 • سیستم گرمایشی صنعتی
 • سیستم گرمایشی مرغداریها
 • سیستم گرمایشی سالن های تولیدی
 • سیستم گرمایشی فضای باز و رستوران ها
 • سیسم گرمایشی سالن های ورزشی
 • سیستم گرمایشی سالن های نمایش و کنسرت
 • سیستم گرمایشی تعمیرگاه ها و سالن های خودروسازی
 • سیستم گرمایشی برای گلخانه ها و پرورش بذر و نهال
 • انواع کنترل های هوشمند و دیجیتال برای کلیه مراکز
 • سیستم گرمایشی کارگاه ها و صنایع کوچک

3- طراحی و ارائه نقشه ساخت سیستم های گرمایشی تابشی در اماکن در حال ساخت و یا ساخته شده با در نظر گرفتن شرایط محیطی و زیستی مناطق مختلف کشور

4- تعمیر ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات مورد نیاز سیستمهای واگذار شده تا 10 سال و گارانتی محصولات

لطفا” جهت ارسال فرم اطلاعات اولیه پروژه و برآورد قیمت اینجا را کلیک نمایید.

لطفا” جهت فعال نمودن آنلاین گارانتی سیستم نصب شده خود فرم مربوطه را از اینجا تکمیل و ارسال نمایید.

 

برخی از مشتریان ما: